V boji proti zelené bazénové vodě

Nepříjemný nešvar, jakým je zelené zabarvení bazénové vody, dovede potrápit nejednoho vlastníka domácího bazénu. Je jasné, že si i vy přejete to, aby se vaše koupání mohlo setkat pouze s pohodou a zdravotní nezávadnosti, kterou vám vaše voda přinese. Pokud se však zazelená, je to znak toho, že s ní není něco v pořádku, ovšem ani to ještě neznamená, že je to koneční stav, který nelze nijak zachránit.krycí domácí bazén

Chlor šok pomůže i vám

Přípravků na úpravu bazénové vody je v současnosti více než dost. Z jejich řad je ovšem potřeba vybírat tak, abyste zaútočili správným typem chemie na váš konkrétní problém. Chlor šok je chemický přípravek, který obsahuje aktivně vázaný chlor a pomůže vám zatočit s vaší nevzhlednou vodou jednou provždy.
Pokud se ve vaší vodě nenachází dostatečné množství chloru, její stav se výrazně zhorší, čeho si můžete všimnout už při pohledu na ni. Je zakalená, chybí jí projasnění a má zelenou barvu, která vůbec není lákavá ke koupání.
Pomozte jí tedy dostat se opět do stádia, kdy vás už jenom pohled na ní lákal k tomu, abyste do ní skočili a užívali si osvěžení, které vám přináší. Volbou tohoto účinného přípravku tak zabráníte jejímu trvalejšímu zhoršení kvality a vaše léto si užijete tak, jak jste si to i představovali – ve vašem zahradním bazénu.míč ve vodě

Klíčem k úspěchu je sledovat její pH

Samozřejmě, že nestačí pouze doplnit dostatečné množství chlorové složky do vody, k čemu vám pomůže příslušní tester Cl. Stejně tak důležité je i to, pravidelně sledovat hodnotu pH, která by měla být vždy optimální. Pokud však není v rovnováze, je potřeba ho snížit nebo zvýšit příslušnými přípravky na jeho úpravu.
Díky tomuto nezbytnému kroku docílíte toho, že bude vždy v perfektním stavu a rovněž i připravena nabídnout vám luxus v podobě maximálně pohodového a zdravotně nezávadného koupání v průběhu celé letní sezóny.