Když firmě chybí peníze

Do finančních nesnází se může dostat vlastně kterákoliv firma. Někdy stačí nevydařený podnikatelský záměr, někdy silná a jindy nekalá konkurence, někdy ji může poškodit nespolehlivý dodavatel či obchodní partner nebo neplatící odběratel, někdy klidně i stát s měnícími se zákony, předpisy či odvody.
A co potom? Co dělat, aby se takový podnik vyrovnal s nečekanými a nezvladatelnými potížemi? Aby se udržel nad vodou, dokud zase nebude lépe?
Nejednou je takovým řešením docela obyčejná půjčka. Tedy cizí peníze, jež jsou dány k dispozici, aby se zaplatilo to, na co firma momentálně nemá vlastní prostředky.vějíř z dolarů
Ovšem je snadné se pro půjčku rozhodnout, jenže nejednou o poznání těžší tuto také získat. A to z toho prostého důvodu, že působí-li podobný zájemce o půjčku ne zrovna důvěryhodným dojmem, nejeden z poskytovatelů půjček raději vycouvá a peníze prostě neposkytne. Jistota je jistota.
A co má dělat podnikatel v nouzi potom?
Je-li rozumný, zjistí dříve či později, že se jeho východisko z nouze nazývá nebankovní hypotéky bez registru. A to i z toho prostého důvodu, že zde uspěje kdekdo, včetně těch, kdo nevyhověli požadavkům kladeným na ně dejme tomu bankami.
I ten, koho jinde odmítli coby nezajímavého, respektive potenciálně nevyhovujícího a nežádoucího, si tu může přijít na své.
A co pro to udělat?rolička z eur
Vlastně jenom docela málo.
Stačí mít nějakou nemovitost a dát tuto do zástavy coby záruku, že budou půjčené peníze i s úroky řádně splaceny, a žadatel může získat klidně i nemalé prostředky určené pro investování do jeho podnikání a záležitostí souvisejících s tímto.
Žadatel o půjčku tu nemusí složitě dokládat příjem, nemusí se bát, že vše zhatí záznamy v bankovních i nebankovních registrech. Nad tím vším se tu dá přimhouřit oko. Stačí vyplnit on-line formulář, poslat pár snímků nemovitosti k ocenění, dohodnout se se zástupcem společnosti, doložit vše potřebné a pak řádně splácet, nejednou za přímo vysněných podmínek. A nic víc.
A to zasluhuje ocenění.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup