Hypotéka bez registru a hypotéka bez dokládání příjmu

Pod oběma názvy se skrývají výhradně podnikatelské úvěry, proto se v žádném případě nejedná o spotřebitelské úvěry pro běžné občany. Hypotéka bez registru a hypotéka bez dokládání příjmů jsou dva typy finančních produktů, které jsou vhodné pro podnikatele všeho druhu. Ať podnikáte v potravinářství, strojní výrobě, nebo v kterémkoliv jiném oboru, pak jsou pro vás tyto finanční produkty vhodné, protože skýtají mnoho zajímavých výhod a možností.

Potřebujete sehnat peníze pro své podnikání? Nedaří se vám a nikde v bance jste neuspěli? Otočili se k vám zády například proto, že máte špatné registry nebo proto, že nemůžete dokázat výši daňového přiznání?

rudá procenta

Mezi dvě zásadní a naprosto hlavní kritéria, která banky přísně posuzují, patří:

  • Bankovní registry
  • Doložení výše příjmů

Stačí se pouze jednou jedinkrát opozdit se splátkou nebo nezaplatit nějakou fakturu či složenku za telefon a už jste odepsáni, spíše zapsáni v registru dlužníků a to na dobu 5 let. Nemusíte se však děsit, právě pro tyto případy jsme zde my s našimi službami, abychom vám pomohli najít cestu z tohoto začarovaného kruhu. To vše bez složitého papírování.

Hypotéky bez doložení příjmů ovšem neznamenají, že se nebere v potaz vaše schopnost splácet. Zde se to týká pouze pochopení v případě nízkých daňových přiznání. Jakýkoliv podnikatel, který si úvěr bere, si musí být jistý tím, že bude schopen splácet.

thaiská měna

A co můžete získat?

  1. Až 70% odhadní ceny nemovitosti.
  2. Splatnost až 30 let.
  3. Nízké splátky jako v bance.
  4. Neplatíte žádné poplatky předem.

Stačí předem poslat fotografie vaší nemovitosti na náš email a vyplnit online formulář. Nepotřebujeme k uzavření smlouvy tisíc schůzek. Vše vyřizujeme moderním, rychlým a především snadným způsobem po internetu.

Expresní schválení do 24 hodin

Hypotéku můžete financovat zástavou jakékoliv nemovitosti. Může se jednat o dům, byt, komerční budovu, restauraci, hotel i penzion, stavební halu, průmyslový areál, pozemek nebo jakýkoliv další objekt.