Vyřídíme půjčku i vám

Několik týdnů jste se snažili získat úvěr v bance. Mnohokráte jste ji navštívili a dokládali nejrůznější skutečnosti a přinášeli požadované dokumenty. Po mnoha schůzkách jste však obdrželi zamítavou odpověď. S největší pravděpodobností vás banka jako žadatele o úvěr odmítla proto, že nejste z jejich pohledu dostatečně bonitním klientem. Jinými slovy to znamená, že jste nedoložili příjmy v takové výši, abyste banku přesvědčili o tom, že jste schopni úvěr splácet.

dobří partneři

V takovou chvíli začne většina odmítnutých klientů situaci řešit tak, že hledá poskytovatele, který by mu nabídl úvěr bez nutnosti prokazovat příjem. Klienti by byli velmi spokojeni s produktem typu americké hypotéky bez dokládání příjmů. Americkou hypotéku samozřejmě je možné získat, po změně spotřebitelského zákona však musíte vaše příjmy a výdaje vždy doložit.

Není vše ztraceno

To, že je třeba doložit výši vašeho příjmu ještě neznamená, že není možné americkou hypotéku získat. Jen je třeba vybrat si jiného poskytovatele. Obraťte se na nebankovní poskytovatele půjček. I ti budou posuzovat výši vašeho příjmu, protože jsou podle zákona povinni přesvědčit se o tom, zda jste schopni dostát svým závazkům a úvěr splácet. Mají však mnohem přívětivější pravidla pro schvalování úvěrů a celá řada klientů, kteří v bance neuspějí, nemají nejmenší problém se získáním půjčky u nebankovního poskytovatele.

obchodní znamení

Jak zažádat o úvěr

Požádat o úvěr je velmi snadné. Začněte vyplněním kontaktního on-line formuláře. Velmi brzy se vám ozve úvěrový poradce, který vám odpoví vaše otázky a zpracuje vám předběžnou kalkulaci. Nabídky jsou vždy individuální tak, aby co nejlépe splňovaly vaše požadavky a odpovídaly vašim možnostem. Poté, co dodáte potřebné dokumenty, začne proces schvalování úvěru, který trvá jen pár hodin. Peníze můžete získat už za pár dní!