Výhody mobilního domu

Stále nejste plně rozhodnutí, zda byste si měli pořídit vlastní mobilní dům? Zde najdete pár největší důvodů, proč byste se měli rozhoupat a okamžitě jít do koupě!

Prvním a asi největším důvodem je pořizovací cena. Co si budeme povídat, finančních prostředků obzvláště v poslední době nikdo nemá na rozhazování a mobilní domy jsou velmi levnou, ale přitom kvalitní a designově hezkou variantou bydlení pro každého! Již od několika stovek tisíc Korun si můžete pořídit své vlastní bydlení nebo chatu na samotě u lesa! No nezní to opravdu lákavě?

Další velkou výhodou je obyvatelnost. Proti jiným stavbám jsou mobilní domy celoroční. Je tak možno je bez problému využívat po celý rok – i v mrazu a dešti. Což většina jiných levných bydlení neumožňuje. Nemusíte se tak, investice. Bude-li vám stavba sloužit jako klasický celoročně obyvatelný dům, v zimě určitě nezmrznete. Stavby jsou opravdu kvalitní a velmi dobře zateplené.

moderní koupelna

Nepopsatelně velkou výhodou je i to, že na stavbu mobilního domu nepotřebujete stavební povolení. Jelikož se jedná o movitost, bez pevných základů, povinnost ohlášení stavby se na mobilheimy nevztahuje – ušetříte tak nejen čas strávený na úřadech, ale i peníze a svoje nervy! Pokud vás trápí, že se nejedná o nemovitost a nedostanete na stavbu hypotéku, nemusíte se bát. Dobrý výrobce vám s financováním stavby velmi rád poradí a pomůže. Můžete tak tyto starosti hodit za hlavu.

moderní obývací pokoj

Navíc, jelikož jsou stavby montovány již u výrobce (včetně sociálního vybavení, kuchyně a dalších základních kusů nábytku) nebudete ztrácet žádný další čas a ihned po přivezení stavby na váš pozemek a po připojení ke všem sítím, se můžete ihned nastěhovat. Jedná se tak nejen o levnou, ale i o velmi rychlou variantu bydlení. Pokud na bydlení tedy spěcháte, neváhejte a jděte do této výhodné investice!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup