Lepší jízda s lepšími světly

I přesto, že se nás dnes a denně zprávy snaží přesvědčit o opaku, v České republice zase tak mnoho nehod není, alespoň ne, když si srovnáte zbytek evropských zemí. Ovšem i tak občas dochází k nějakým těm karambolům. Někdy za to může alkohol, jindy nepozornost. Často se však na nehodě podílí i nízká viditelnost, která může být hlavně během nočních lijáků nebo hustého sněžení opravdu mizerná. K tomu, abyste se pak na vozovce vyznali alespoň trochu, budete potřebovat kvalitní světla s jejichž pomocí uvidíte dostatečně dobře i za ztížených podmínek. Mezi taková světla bez nejmenších pochyb patří i led žárovky h3 https://www.lightpark.cz/osram-autozarov-h3-original-64151-55w-12v-pk22s-blistr/, které se řadí mezi nejlepší, co můžete na našem trhu pořídit.

Kulaté světlo

Vždy sázejte na kvalitu

Když si koupíte neznačkový mixér nebo pochybnou mikrovlnnou troubu, většinou se nic neděje, obvykle méně kvalitní věci prostě nefungují tak jak mají nebo přestanou fungovat příliš brzy od jejich nakoupení. Co se ale týče světe, tam se příliš šetřit na méně kvalitních výrobcích určitě nevyplatí. Jde zde o bezpečnost, na tu byste měli klást nejvyšší zřetel. A to i když vás budou žárovky stát o něco více, než jste si původně představovali. Na bezpečnostních prvcích vozidla nikdy nehleďte na korunu a vždy si vybírejte, pokud možno ty nejlepší. Během jízdy to pak určitě náležitě oceníte.
Světlomet u Lincolna

Montáž moderní led žárovek se v ničem nemění od montáže klasických typů. Opět je nutné rozebrat světlomet, vykroutit stávající žárovku a místo ní vložit novou. Jen nezapomeňte na rukavice, který byste měli mít po celou dobu výměny na rukou. Jednak tím snížíte riziko, že se popálíte, pokud plánujete dělat výměnu hned po příjezdu, jednak tím neupatláte povrch žárovky. Nezapomeňte, že i malý, na první pohled nezřetelný otisk může snížit kvalitu světla v mnoho procent.