Každé dítě si zaslouží kvalitní postel

Lůžko, na kterém si dopřáváme odpočinek v průběhu našeho spánku, musí podléhat jistým kritériím, abychom se ráno vzbudili odpočatí a měli energii na zvládání náročných úkolů v průběhu pracovního dne. Stejným dílem bychom se proto měli dívat i na výběr postele pro naše ratolesti, které bez ohledu na to, jak jsou malé a jejich tělesná hmotnost je nízká, by měly mít stejně velký komfort a místo v jejich posteli – jako my dospělí.

postel v pokoji

Pro děti, které už vyrostly z postýlky pro miminka je ideálním řešením vybrat dětskou postel 90 x 200 https://www.drevenynabytek-borovicemasiv.cz/postele-90×200 z kvalitního dřeva, jakým je masiv. Protože to, co byste od tohoto druhu nábytku měli požadovat je:

  • aby byl odolný

  • dostatečně prostorný

  • a v neposlední řadě i esteticky uspokojivý

A v naší nabídce se můžete setkat hned s několika typy postelí, které si vaše děti zamilují i díky tomu, že jsou pevné a disponují odstíny dřeva, které mají v oblibě.

Zábrana, šuplíky, ale i přistýlka

Nabídka postelí pro ty nejmenší, ale i dorůstající ratolesti je nesmírně bohatá. Přesvědčit se o tom můžete tím, že se zaměříte na typ, který hledáte právě pro vaše děti.

  • Zvolit si můžete variantu s ochrannou zábranou, která zamezí volným pádům na zem v době, kdy bude vaše dítě spát nebo si naopak vybrat takovou, která je samostatně stojící.

  • Velmi oblíbené jsou i postele s přistýlkou, které jsou o něco praktičtější než patrové typy a umožní se vyspat 2 dětem už v útlém věku tak, abyste měli jistotu, že pro nich bude lůžko bezpečné a komfortní.

dřevěná postel

Velký zájem je rovněž o výsuvné šuplíky, které se nacházejí ve spodní části. Plní praktickou funkci, kdy si do nich můžete uložit lůžkoviny a jiné druhy povlečení a mít jich můžete i s variantou, kde se nachází přistýlka s vyvýšeným lůžkem.

Ať už tedy přemýšlíte nad jakoukoliv, věřte, že nejvíce, za co budete vděční je kvalita dřeva, protože masiv vám vydrží řadu let bez opotřebení.