Co očekávat od dobré kadeřnice?

Nejdůležitější je samozřejmě dovednost dobře dělat svou práci. Je jasné, že chcete kadeřnici profesionálku.
Kadeřnice by měla být schopna bezbolestně umýt vlasy, kvalitně ostříhat všechny typy vlasů (ano, i kudrnaté).
růžový hřeben
Samozřejmostí je trvalá, vodová, barvení, melír, nanášení masek, účesy. Nezanedbatelné jsou i detaily jako je rozčesávání nebo foukání.
Dobrá kadeřnice naslouchá. Vyslechne si, jakou máte o svých vlasech představu, bere v potaz vaše přání a požadavky. Na druhou stranu ale má oko, je o krok před vámi, dokáže vás překvapit. To, o čem byste nikdy neřekli, že na vás bude vypadat dobře, vám nakonec pozitivně vyrazí dech.
Kadeřnice, která se své profesi chce dlouhodobě věnovat, jde s dobou. Sleduje trendy, učí se, nezaostává.
škola kadeřnice
Dalším důležitým faktorem je dojem, který ve vás kadeřnice vyvolává.
Očekávat, že kadeřnice bude mít pěkné vlasy, je přirozené a logické.
Očekávat, že kromě péče o vaše vlasy bude schopná nenuceně konverzovat, je pochopitelné. Každému čas v kadeřnickém křesle radostněji utíká, když „holička“ komunikuje. Na druhou stranu je důležité, aby dokázala vycítit, kdy mluvit méně.
Vyberte si spolehlivou kadeřnici, které můžete důvěřovat. Pokud vám třikrát návštěvu přesunula a pak jste stejně skončili na křesle kolegyně, přišel čas poohlédnout se jinde.
Teď z praktického soudku.
Když přijdete do salonu, první, co vás upoutá, je prostředí. Světla, barvy, plakáty, podlaha, křesla, stolky, zrcadla. Každý zákazník se bude cítit spokojeně v moderně a vkusně zařízeném kadeřnictví. Vyberte si takové.
melíry na alobalu
Pravděpodobně si budete kadeřnici vybírat také podle ceny. Kombinace ceny a kvality je koneckonců tím nejvýraznějším faktorem vašeho rozhodování. Jsou-li ceny příliš nízké, jde pravděpodobně o začátečnici získávající klientelu, to nemusí být samo o sobě špatné, klidně ji vyzkoušejte, může mít talent. Jsou-li ceny příliš vysoké, ujistěte se, jestli opravdu platíte za kvalitu a dobrý přístup.
Spoustu lidí se oprávněně rozhoduje podle doporučení. Naprosto pochopitelné. I vy se poptejte svých známých, ke komu chodí na vlasy a pokud máte dobrou kadeřnici, nestyďte se ji doporučit dál.