Poznejte překrásné řecké ostrovy

Pokud si pro vaši letní dovolenou vyberete některý ze známých a oblíbených řeckých ostrovů, věřte, že rozhodně nebudete litovat. Čekají na vás prosluněné dlouhé písečné pláže, skaliska, vlídní a přátelští Řekové, útulné taverny s chutnými pokrmy (gyros, souvlaki, mousaka) a tradičními nápoji jako je ouzo nebo kumquat, které řecká kuchyně nabízí a také spousta kulturních památek. Jestliže jednou navštívíte Řecko, už nebudete chtít příště jinam.

Řecko vám zkrátka učaruje, nadchne vás a poskytne vám krásné prostředí pro příjemně strávenou dovolenou. Na řeckých ostrovech naleznete klidnější i rušnější letoviska, přijdou si tak na své mladí lidé, které vyhledávají zábavu a také rodiny s dětmi, kteří preferují spíše klid před bujarým nočním životem.

Co vám nabídnou jednotlivé řecké ostrovy
·                Kréta (největší ostrov se spoustou letovisek a dlouhých písčitých pláží)
·                Zakynthos (známý pro svou tajemnou pláž ztroskotání, kde je k vidění vrak lodi)
·                Lefkáda (spousta krásných pláží pyšnících se modrou vlajkou, široká škála odstínů modři mořské hladiny od azurové, přes blankytně modrou, až po tyrkysovou)
·                Santorini (malebné uličky a typické řecké modrobílé domky jeden vedle druhého)
·                Rhodos (spousta historických památek, ruch hlavního města, letoviska, která nabízí klid i rušný noční život)
·                Korfu (ten nejzelenější z řeckých ostrovů)
A to jsou vyjmenovány jen některé z často navštěvovaných ostrovů. Možností je mnohem více a vy se můžete o vaší dovolené vydat i na další známé Řecké ostrovy, jako např. Kefalonie, Ithaka, Thassos, Lesbos, Kos a další.

Řecko vás zkrátka oslní, pohladí po duši i nadchne nejen krásnými plážemi, útesy a malebnými uličkami, ale také svou chutnou kuchyní a přívětivostí řeckých obyvatel. Tato dovolená pro vás bude nezapomenutelným zážitkem.