Nenakupujte do zásoby


Před narozením miminka spousta rodičů přemýšlí co by mělo být v jejich výbavičce pro miminko. Většina rodičů se shodne na tom, že by měli sehnat kočárek. Na trhu je jich spousta a tak pro mnohé rodiče může být problém vybrat jen jeden, zvlášť pokud kladou důraz na design. V dnešní době jsou kočárky velice povedené, takže může být problém vybrat jen jeden. Není dobré kupovat příliš velké zásoby plenek, protože je nejprve potřeba vyzkoušet co vašemu dítěti bude nejvíce vyhovovat. Samostatnou kapitolou je oblečení.

dětské oblečení

Oblečení pro miminka byste měli kupovat podle toho v jaké části roku se má vaše dítě narodit. Není dobré nakupovat všechny druhy oblečení příliš dopředu, protože se může snadno stát, žesti vybraný kousek vaše dítě neobleče ani jednou, jelikož z něj vyroste. Daleko lepší je mít připravených pár kousků do porodnice a domů, a postupně dokupovat vše co je potřeba. Každé dítě je jiné, a některé roste rychleji než to druhé. Proto se nelze spoléhat na to, jak to měly vaše kamarádky.

I když se vám líbí spousta oblečení z různých obchodů, je dobré udržet se nekupovat všechno co vidíte. Za oblečení pro miminko můžete utratit klidně měsíčně i několik tisíc, což rozhodně není dobře, protože peníze budete potřebovat i na jiné věci. Dávejte si pozor kde nakupujete, protože někteří výrobci dbají jen na design ale ne na složení látky. Proto se může stát že hezký svetřík způsobí podráždění pokožky vašeho miminka.

oblečené miminko

Sledujte štítky a kupujte jen oblečení z bavlny, bambusu a mušelínu. To jsou látky, které jsou jemné a dětskou pokožku jen tak nepodráždí. U nás najdete mnoho hezkého oblečení pro kluky i holky, a samozřejmě i v neutrálních barvách. Potěšíme miminka i větší děti, protože v naší nabídce je kompletní šatník od velikosti novorozenců až po spolkové děti. Potěšte svoje děti kvalitním a hezkým oblečením za super ceny.