Léčebná síla Stichtitu

Stichtitpozitivní kámen

Stichtit je poměrně vzácný a celkem nově objevený drahý kámen, který lze využít i v léčitelství. Byl objeven roku 1910 v Tasmánii správcem dolu Robertem Stichem, po němž získal i svůj název. Nyní jsou známá naleziště v Kanadě, Austrálii, Jižní Africe a Tasmánii. Většinou se vyskytuje ve zbarvení od světle růžové až po tmavě fialovou. Stichtit by měl dle léčitelů působit především na psychiku člověka. A to ve směru uvědomění si vlastních strážných andělů a dalších průvodců z vyšších sfér, kteří jsou tu vždy pro nás a stačí je jen oslovit.

stichtit

Může pomoci i s léčením a uvědoměním si vlastního vyššího já. Rezonuje se srdeční čakrou a vytváří jakýsi ochranný štít kolem těla, srdce, mysli a ducha. Má též obrovskou energii pro pomoc při léčení emocionálních problémů. Vnáší do čaker světlo a pozitivitu, což způsobí mimo jiné i to, že budete mít více rádi ostatní. Povzbuzuje též k odpouštění starých křivd a rozepří, což může velmi pomoci a ulehčit srdci. Podporuje ve zdravějším životním stylu a dosažení úspěchů, hojnosti, produktivnosti a i prosperitě, a to i díky tomu, že zlepšuje sebekázeň, nutí k tvrdé práci na sobě a k disciplíně.

kámen stichtit

Nic totiž není zadarmo. Povede vás k soběstačnosti a tím i šťastnějšímu životu. Chrání před negativními myšlenkami a pocity, a to dokonce i před těmi, které přicházejí od jiných lidí. Napomáhá též být láskyplnější a otevřenější a zbavuje překážek k oslovení ostatních ve věcech lásky a přátelství. Celkově tento kámen má velmi zklidňující a povzbuzující energii. Mírní pocity odloučení, izolace, osamělosti. Využití má stichtit i ve fyzickém léčitelství. Pozitivně působí na mozek a problémy s páteří. Různé psychické problémy. Působí i proti bolestem hlavy, reguluje krevní tlak, snižuje svalové napětí stresového původu a silně působí i proti alergiím.