Když medikamenty selhávají

Znáte to sami, trápí vás nějaké chronické onemocnění, které vás bude doprovázet až do konce života. Je to smutné, ale prostě je to tak. Existují ale cesty, kterými se můžete vydat, abyste si pomohli tam, kde už medikamenty od doktorů a z lékáren prostě selhávají a váš organismus se vůči nim stal naprosto imunní. Nemusíte zoufat a ztrácet veškeré naděje, protože ta tu ještě rozhodně je. Ono totiž navrácení k přírodě má také něco do sebe a není tomu tak, že když vám někdy něco doporučila vaše babička ohledně receptů na různé neduhy, že vám to zabralo a většinou naprosto pomohlo na plné čáře? Ať už co se týče bylinek na nachlazení, nebo různých obkladů atd.

iolit

Člověk vznikl z přírody a je jeho nedílnou součástí, ať už je to tak, že v současné době jsme se jí na hony a hony vzdálili a bydlíme v betonových monstrech, kde přírodu jen vzdáleně připomínají rostliny na parapetech a pár stromů podél chodníků. Celý den se potácíme betonovou džunglí, kterou nazýváme město a postupně ztrácíme spojení s přírodou. Tou přírodou, která nás stvořila. A takovou můžeme mít celý den při sobě. Čtěte dál.

obsidián

Na jakékoliv trable

Máte trable v lásce? Nebo býváte často nachlazení? Nebo trpíte depresemi a špatnými stavy mysli? Zázračné náramky, které vytváří drahé kameny, jsou to pravé pro vás, pokud jste na předešlé otázky odpověděli kladně. Nebo pokud například potřebujete dodat sílu, odhodlání v těžkých životních situacích, když primárně záleží na tom, co uděláte a nemáte k tomu sílu, vsaďte na účinky granátu. Se sebedůvěrou vám zase může spolehlivě pomoci achát. Nebo pokud se ve vašem případě jedná spíše o fyzické trable, sáhněte po náramku nebo náušnicích z labradoritu, který pomáhá od bolesti kloubů, která nám často může znepříjemnit život. Na srdce a oběhový systém je zase nejlepším parťákem například akvamarín.