Jak oddálit ejakulaci?


K dovršení sexuálního styku patří ejakulace. Je to přirozený proces, při kterém dochází k výronu semene z penisu muže. Ten doprovází orgasmus. Ale někdy naše ejakulace nefunguje tak, jak má. Někdy je pro muže obtížné jí vůbec dosáhnout, jindy naopak přichází dříve, než bychom si přáli. Muži umí částečně své vyvrcholení ovládat, což jim zajistí, že například nevyvrcholí tehdy, než proniknou do partnerky. Ale díky určitým problémům, ať už zdravotním nebo psychickým, se může stát že muži ejakulují předčasně. Třeba tehdy, kdy ještě do partnerky nepronikli, nebo kdy jsou v ní jen pár vteřin. Obě dvě situace nejsou při pohlavním styku rozhodně ideální.

pár

Pokud chcete zlepšit svou ejakulaci a zabránit předčasnému orgasmu, máte několik možností. Naštěstí jde o problém, který je řešitelný, a to poměrně snadno. Samozřejmě existuje medikace, která vám může s tímto problémem pomoci. K tomu je ale nutné, abyste navštívili lékaře, probrali s ním svůj problém, a on vám poté doporučí, která medikace je pro vás tou nejlepší. Dalším způsobem je psychoterapie. Psychoterapeut bude pracovat s vaší psychikou a dokáže s vámi pracovat na tom, abyste ve stavu největšího vzrušení mysleli na něco asexuálního, což vám zabráni předčasně vyvrcholit.

banán

Dále je možné zkusit masturbaci s vyvrcholením před plánovaným stykem. Po dosažení orgasmu není tak jednoduché dosáhnout dalšího, takže to může být pro vás způsob, jak oddálit ejakulaci v případech, kdy vás čeká sex s partnerkou. Věděli jste, že existují i například znecitlivující gely nebo zesílené kondomy, které jsou určeny právě pro pány, kteří mají tyto problémy. Částečné znecitlivění vás nepřipraví o vzrušení, jen nebude hned od začátku tak intenzivní, a pomůže vám s oddálením ejakulace. Naopak, ztenčeným kondomům se vyhýbejte, nejsou určeny pro někoho s tímto problémem.