Co poslouží jako náhrada Viagry


Adaptogeny – tento výraz jste již možná zaslechli, a tak bychom si mohli jen ve stručnosti osvěžit informaci, že jde o bylinky, co adaptují lidské tělo na stresové situace. Ovšem pozor, neznamená to, že se můžete do aleluja stresovat, a že se budete ládovat Ženšenem nebo Kotvičníkem, který vše za vás vyřeší, jsou to jen pomocníci, kteří vypomáhají s udržením hormonální rovnováhy, abyste boj se stresem dovedli do vítězného konce. Adaptogeny jsou sice vhodnou náhradou Viagry, nicméně tu hlavní práci na odstranění jedné z nejčastějších příčin zdravotních potíží, kterou je právě stres, musíte zvládnout vy sami.

muž a žena

Masáže a doteky – abyste zvedli hladinu testosteronu a posílili tvorbu erekce, nemusíte kvůli tomu objednávat sportovní masáž u maséra fotbalového mužstva, máme tím spíše na mysli masáže partnerské, kdy si navzájem nejprve hladíte různé části těla, a pak případně někde přitlačíte. Nejúčinnější masáže jsou reflexní na chodidlech. Ta stačí někdy i pouze hladit nebo ti odvážnější je mohou lízat jazykem, a zejména ženám to přináší nebývalou rozkoš a naladění na sex.

milenecký polibek

Něha – buďte nebývale něžní a jemní, hrubost naopak snižuje tvorbu testosteronu a zvyšuje hladinu stresových hormonů, které brání potřebné pevné erekci.

Erotogenní zóny – chcete svému partnerovi dopřát opravdovou rozkoš, s níž nepočítal? Pak mu zajeďte v průběhu milostných hrátek prstem do pupíku a přitlačte na jeho střed ostrou hranou nehtu. Uprostřed pupíku se nachází jeden z nejsilnějších erotogenních bodů lidského těla, a to se týká i žen, z nichž mnohým to stačí k dosažení orgasmu.

Vůně – voní vám pot vaší partnerky, její propocené tričko nebo halenka? Anebo dokonce potají čicháte k jejím kalhotkám nebo použitým silonkám? Nestyďte se za to, je to přirozené a pro posílení testosteronu a jako náhrada Viagry to poslouží naprosto dokonale.